Pagina de start a forumului C.S. Lignitul PANDURII Tg-Jiu C.S. Lignitul PANDURII Tg-Jiu
O dragoste gorjeana
 
 FAQIntrebari frecvente    CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare  Site oficial Panduriipandurii-tg-jiu.ro

Cand il chemati pe Condescu pe chat?

 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului C.S. Lignitul PANDURII Tg-Jiu -> În dialog cu jucătorii, antrenorii şi conducerea
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
ovidiu
Junior
Junior


Data înscrierii: 25/Feb/2006
Mesaje: 13
Locaţie: Tg-Jiu si Bucuresti

MesajTrimis: Lun Apr 17, 2006 4:24 pm    Titlul subiectului: Cand il chemati pe Condescu pe chat? Răspunde cu citat (quote)

salutare tuturor. eu as dori sa-i pun cateva intrebari domnului Marin Condescu.
1. In cazul in care pandurii va retrograda, ce se va intampla cu echipa? Se va incerca o noua promovare? Pandurii vor mai fi sponsorizati USMO si SNLO? sau echipa va fi abandonata, avand sanse destul de mari sa ajunga iarasi in Divizia C?
2. In cazul in care scapam de la retrogradare, avem fondurile pentru realizarea de investitii in vara si formarea unei echipe cat de cat competitiva. Trebuie luat in calcul faptul ca la anul vor retrograda 4 echipe, iar in divizia A anul acesta vor promova Ceahlaul si U Craiova, 2 echipe care eu unul cred ca nu vor avea probleme in a ramane in divizia A la finalul sezonului viitor.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
cristi ultrasu
Membru
Membru


Data înscrierii: 14/Apr/2006
Mesaje: 22
Locaţie: tgjiu,craiova,bucuresti

MesajTrimis: Lun Apr 17, 2006 5:12 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

subscriu la initiativa de a-l avea p condescu p chat.
tb sa raspunda si el de insuccesele ekipei,nu?
da la cat sunt astia de operativi il vom avea la pasti........le cailor Mr. Green Mr. Green
_________________
antibucuresti
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Coco
Membru
Membru


Data înscrierii: 05/Apr/2006
Mesaje: 68
Locaţie: Tg-Jiu

MesajTrimis: Lun Apr 17, 2006 5:38 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu o sa avem pe nimeni.Nu vezi 2 operatori si astea intra si ei din an in paste sa mai scrie si ei ceva.Vai de ei mai bine nu faceau forum decat sa se faca draq de ras
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Chuy
Senior
Senior


Data înscrierii: 26/Feb/2006
Mesaje: 205
Locaţie: Targu Jiu

MesajTrimis: Lun Apr 17, 2006 10:26 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Coco a scris:
Nu o sa avem pe nimeni.Nu vezi 2 operatori si astea intra si ei din an in paste sa mai scrie si ei ceva.Vai de ei mai bine nu faceau forum decat sa se faca draq de ras


Hei. Trezirea. Becali, Netoiu, Copos, Mititelu etc. Nici unul nu a venit pe chat sau forum sa stea de vorba cu suporterii si voi credeti ca vine Condescu. Poate vine Temelescu ca as vrea sa il intreb si eu daca stie 5 jucatori de la Pandurii.

Laughing
_________________
Chuy__
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Adresa AIM Codul MSN Messenger
Chuy
Senior
Senior


Data înscrierii: 26/Feb/2006
Mesaje: 205
Locaţie: Targu Jiu

MesajTrimis: Lun Apr 17, 2006 10:28 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pe acest forum (daca nu ati observat inca) se afla un reprezentat oficial al clubului, Dl. Bogdan Tudor este purtatorul de cuvant al clubului. Daca aveti intrebari va rog sa le adresati.
_________________
Chuy__
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Adresa AIM Codul MSN Messenger
Chuy
Senior
Senior


Data înscrierii: 26/Feb/2006
Mesaje: 205
Locaţie: Targu Jiu

MesajTrimis: Lun Apr 17, 2006 10:30 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu mai fiti asa nemultumiti pt. ca acest forum si site-ul echipei a fost facut din dragoste pt. aceasta echipa. Trebui sa apreciati eforturile unor oameni nu doar sa criticati. Si daca vreti sa vb. cu Condescu de ce nu il sunati.

Shocked Shocked Shocked
_________________
Chuy__
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Adresa AIM Codul MSN Messenger
Che Guevara
Membru
Membru


Data înscrierii: 14/Apr/2006
Mesaje: 28
Locaţie: Craiova

MesajTrimis: Mar Apr 18, 2006 7:32 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu avem nr de telefon al lui ca l-am suna.
_________________
Hasta la victoria siempre!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Cristi Constantinescu
Radio Targu Jiu
Radio Targu Jiu


Data înscrierii: 25/Noi/2005
Mesaje: 30

MesajTrimis: Mar Apr 18, 2006 11:57 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ma simt dator cu un raspuns, cu cateva precizari. "Calitatea" de moderator am primit-o si nu ma simt legat de ea. Nu am nicio functie sau calitate in club si nu beneficiez de niciun avantaj din faptul ca in dreptul numelui meu scrie "Moderator", iar invitatia de a modera unele discutii pe acest Forum am primit-o din partea administratorului siteului tocmai pentru ca am fost, la un moment dat, printre putinii care incercau sa anime cate o discutie, lucru care se poate verifica foarte usor. Multa vreme n-am gasit ecou decat la "panDUR" si "chuy", dar incet-incet lucrurile s-au mai asezat si lumea a inceput sa-si spuna păsul pe acest Forum. Ceea ce inseamna ca am reusit ceva... Faptul ca v-am lasat singuri o vreme nu inseamna ca nu am urmarit discutiile, ci dimpotrivă. Alt lucru pe care as vrea sa-l lamuresc este faptul ca din partea mea nu a venit niciun fel de cenzura, nici la mesaje nici in ceea ce priveste un avatar sau altul! La acest site, si implicit forum, nu am nicio putere de decizie... Si nici nu-mi doresc acest lucru.
Ca si voi, si eu imi doresc mult ca oficialii clubului sa-si aduca aminte ca dispun si de acest mijloc de comunicare cu fanii si chiar am insistat in mai multe randuri ca cei care trebuie sa o faca, sa se apropie mai mult de suporteri si asta nu numai prin intermediul site-ului ci si prin intermediul altor actiuni. Am primit promisiuni... Foarte putin!
Cam atat aveam de spus. Sper ca n-am suparat pe nimeni, asa cum nici eu nu sunt suparat pe cineva. In rest, HAI PANDURII! - avem de luptat din greu in aceste ultime etape si noi vom fi mereu alaturi de voi!
_________________
Cristi Constantinescu

Tel.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
ady_g_lionheart
Junior
Junior


Data înscrierii: 14/Apr/2006
Mesaje: 10

MesajTrimis: Mie Apr 19, 2006 8:23 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Chuy a scris:
Nu mai fiti asa nemultumiti pt. ca acest forum si site-ul echipei a fost facut din dragoste pt. aceasta echipa. Trebui sa apreciati eforturile unor oameni nu doar sa criticati. Si daca vreti sa vb. cu Condescu de ce nu il sunati.

Shocked Shocked Shocked


mai ales din dragostea ta pentru ei mai dinamovistule! Laughing

tu trebuie sa ai o singura dragoste....aia caineasca!!! Laughing
_________________
....................
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Chuy
Senior
Senior


Data înscrierii: 26/Feb/2006
Mesaje: 205
Locaţie: Targu Jiu

MesajTrimis: Joi Apr 20, 2006 11:53 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Esti ironic n-am ce zice.

Razz
_________________
Chuy__
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Adresa AIM Codul MSN Messenger
panDUR
Membru
Membru


Data înscrierii: 17/Mar/2006
Mesaje: 22
Locaţie: Tg.Jiu

MesajTrimis: Joi Apr 20, 2006 4:30 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cristi Constantinescu a scris:

Cam atat aveam de spus. Sper ca n-am suparat pe nimeni, asa cum nici eu nu sunt suparat pe cineva. In rest, HAI PANDURII! - avem de luptat din greu in aceste ultime etape si noi vom fi mereu alaturi de voi!


Desi cam tarzie, e binevenita aceasta precizare.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afişează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului C.S. Lignitul PANDURII Tg-Jiu -> În dialog cu jucătorii, antrenorii şi conducerea Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteţi crea un subiect nou în acest forum
Nu puteţi răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteţi modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteţi şterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteţi vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community