Pagina de start a forumului C.S. Lignitul PANDURII Tg-Jiu C.S. Lignitul PANDURII Tg-Jiu
O dragoste gorjeana
 
 FAQIntrebari frecvente    CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare  Site oficial Panduriipandurii-tg-jiu.ro

Hattrick

 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului C.S. Lignitul PANDURII Tg-Jiu -> Discuţii de interes general
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
imnikey
Junior
Junior


Data înscrierii: 20/Mar/2006
Mesaje: 16
Locaţie: Tg-Jiu,Timisoara

MesajTrimis: Joi Apr 27, 2006 12:10 pm    Titlul subiectului: Hattrick Răspunde cu citat (quote)

Am deschis acest thread pentru toti gorjenii care au echipa la hattrick sau sunt interesati de acest joc virtual.
_________________
Hai Pandurii !!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
imnikey
Junior
Junior


Data înscrierii: 20/Mar/2006
Mesaje: 16
Locaţie: Tg-Jiu,Timisoara

MesajTrimis: Joi Apr 27, 2006 12:12 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Aceasta este echipa mea.

Fotbal Club Pandurii (876756)

Ţară: România
Regiune: Gorj
Stadion: Fotbal Club Pandurii Arena
Limbă: Romanian
Serie: # 3 în VII.702
Rang în ligă: 12265
_________________
Hai Pandurii !!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Cristi Constantinescu
Radio Targu Jiu
Radio Targu Jiu


Data înscrierii: 25/Noi/2005
Mesaje: 30

MesajTrimis: Joi Apr 27, 2006 12:48 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am incercat hattrick-ul insa e foarte monoton, nu a reusit sa ma captiveze! Mi-au placut mai mult Premier Manager 2003, Total Club Manager si Football Manager. Pe net am intrat si la Sunday League de pe GSP. Sunt la al doilea sezon cu Beasty Boys, am promovat in primul sezon si acum sunt din nou in carti la promovare. E destul de interesant, mai ales ca te lasa sa-ti denumesti jucatorii dupa bunul tau plac.
_________________
Cristi Constantinescu

Tel.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Afişează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului C.S. Lignitul PANDURII Tg-Jiu -> Discuţii de interes general Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteţi crea un subiect nou în acest forum
Nu puteţi răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteţi modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteţi şterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteţi vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community